Beyaz Hakiki Deri Babet Ayakkabı Taşlı Bayan Babet Ayakkabısı

 beyaz deri bayan babet
hakiki deri beyaz bayan babet ayakkabı

 kadın babet deriden
deriden üretim beyaz kadın babeti

 taşlı bayan babet ayakkabı
taşlı süslü bayan babet ayakkabısı

 taşlı baskılı hakiki deri bayan/kadın babet ayakkabı
 taşlı baskılı hakiki deri bayan/kadın babet ayakkabı


%100 gerçek dana derisi babet ayakkabı hakiki gerçek deri babet

Modelimizde ön tarafında deri bombelik kullanılmış arka kısmında fortluk kullanılmamıştır.(Bu şekilde çok rahat olması sağlanmıştır). Dış yüzeyi  Simli parlak deriden üretilmiş olup, deri üzerine delik baskı yapılmıştır. Modelin ön kısmına parlak taşlarla süslenmiş esneyen lastik kullanılarak ayağın giriş çıkışını kolaylaştırmaktadır.

Bir babet ayakkabıdaki en önemli özelliklerden biri ayak rahatlığıdır. Bu yüzden bu babet ayakkabıdaki en önemli özellik rahat olması diyebiliriz.

  Rahat deri mostra anatomik petle yumuşak yüzeye basılarak konfor ve şıklığın birleştiği bir babet modeli. Parlak şık ve aynı zamanda havalı olmayı seven bayanlara özel. Not: Bu model GRADA Ayakkabıya aittir başka yerlerde ve sitelerde görmeniz mümkün değildir.. (tabiki çalmazlarsa :) ) Sonuç olarak Hakiki deriden üretilmiş spor tarzı hem günlük kullanıma uygun hem rahat esnek ve konforlu bir babet ayakkabıya fiyat ve performans düşünülerek her bayan sahip olmak isteyecektir. Aşağıdaki linkten sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Siyah Hakiki Deri Kadın Çizme 2022 Kış Sezonu Arkası Streçli Içi Dışı Deri Siyah Bayan Cizme

Bayan Sneaker Modelleri Kadın Sneaker Spor Ayakkabı Uygun Fiyatlarıyla