Converse Tarzı Hakiki Deri Beyaz Bayan Spor Sneaker Ayakkabı

 


Converse tarzı gerçek deriden üretilmiş hakiki deri bayan ayakkabı modeli sizlerle...

İnce hafif tabanlı rahatlığın ön planda olduğu bu converse tarzındaki bayan spor sneaker ayakkabısını kadınların bayılacağını düşünüyoruz.
Bir döneme damgasını vuran Converse modeli artık üretilmiyor herkesin severek mutlaka bir kez sahip olduğu dev şirket üretimini durdurdu bağımlılarını üzdü. 
Bu ayakkabı modelinde Converse ruhunu yansıtıyoruz.
Giyildikçe ayağınızın şeklini alacak, rahat, hafif, bağcıklı, ortopedik tabanlık ile üst düzey rahat, hakiki deri sade ve şık bir conver spor ayakkabı modeli.
Kadınların giydiğinde işte bu senin ayakkabın diyecekleri, özellikle kot altı mükemmel duran spor tarzda bir ayakkabı. Online olarak Trendyol mağazamızdan edinebilirniz (fotoların üzerine tıklayarak ürün satış sayfasına yönlenebilirsiniz.)
Bayanlar için hayat kurtaran ayakkabıdır. Eşofman, pantolon, yerine göre etek altına dahi giyilebilen, ayak dostu, her kıyafete uyum sağlayan mükemmel bir model.  Spor kombinle kadınları adeta olduğundan beş yaş genç göstermektedir.

Her kıyafete yakışması, rahatlığı, hafifliği kendisini vazgeçilmez kılıyor bu ayakkabıyı. ekstra olarak deri olmsı sayesinde gayet  dayanaklı bir ayakkabı.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hakiki Deri Siyah Bayan Chunky Oxford Ayakkabı Kalın Tabanlı Günlük Ayakkabı Bağcıklı Kadın Oxford